Kolejny oddział Grupy DBK w Niepruszewie już otwarty!

Strona główna / Aktualności / Kolejny oddział Grupy DBK w Niepruszewie już otwarty!
Kolejny oddział Grupy DBK w Niepruszewie już otwarty!

Rozszerzamy naszą działalność w woj. wielkopolskim - do sieci serwisowo-sprzedażowej Grupy DBK dołączył kolejny oddział w okolicach Poznania.

Nowy serwis znajduje się w dogodnej lokalizacji w miejscowości Niepruszewo przy ulicy Świerkowej 2, zaraz przy autostradzie A2 przy zjeździe na miejscowość Buk. Jest oddalony od Poznania o niespełna 30km.

Serwis posiada autoryzację IVECO i oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dla pełnej gamy pojazdów tych marek. Jak każdy z oddziałów DBK TRuck Center, należących do naszej Grupy kapitalowej, w myśl zasady „total care”  oferuje klientom kompleksowe usługi. W ramach autoryzacji jest prowadzona sprzedaż nowych pojazdów IVECO (lekki i średni segment), a wkrótce pojawią się również kolejne działy sprzedaży - cystern LAG oraz wynajmu pojazdów użytkowych DBK Rental. W nowym oddziale nasi klienci będą mieli także dostęp do pozostałych produktów Grupy DBK – szerokiego wyboru części zamiennych, telematyki, ubezpieczeń, leasingu.

To już 18. punkt serwisowy w sieci DBK Truck Center (posiadamy łącznie 22 oddziały w całej Grupie, gdzie część z nich stanowią punkty DBK Parts). Najnowszy punkt w Poznaniu to obiekt o powierzchni 3900m2, w którym znajduje się:

  • warsztat o wielkości 1000m2,
  • dwupoziomowy magazyn części,
  • myjnia,
  • okręgowa stacja kontroli pojazdów,
  • centrum likwidacji szkód - nowoczesna lakiernia umożliwiająca obsługę nawet dłuższych pojazdów (np. autobusów i naczep), blacharnia z urządzeniem do prostowania ram pojazdów.

W oddziale pracuje 30 pracowników zatrudnionych w dziale serwisu (BOK, mechanicy), administracji oraz sprzedaży pojazdów.

Kierownik serwisu:

Michał Leszczyński

Tel. +48 539 732 378

m.leszczynski@grupadbk.com

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.