Wybierz IVECO do swojego biznesu!

Strona główna / Wybierz IVECO do swojego biznesu!

Poznaj modele IVECO Daily oraz Eurocargo w różnych konfiguracjach. 

Wybierz najlepszą opcję dla swojego biznesu i przekonaj się jak IVECO może pomóc Ci w Twoim codziennym biznesie. 

IVECO Daily MY19 już dostępny!


Nowy Daily idealnie dopasowuje się do zmieniającego się świata, w którym automatyzacja ma coraz większe znaczenie. Systemy wprowadzone w nowym modelu Daily są ukierunkowane na poprawę poziomu bezpieczeństwa i rozwój w kierunku autonomicznej jazdy.

Dla kierowców, którzy większość dnia spędzają za kierownicą warunki w kabinie oraz komfort jazdy są priorytetami. Nowy Daily, dzięki zastosowanym technologiom odpowiada na te potrzeby. Od 40 lat każda kolejna generacja Daily charakteryzuje się coraz większym komfortem przebywania w pojeździe i coraz lepszymi wrażeniami z jazdy.

Iveco DAILY Blue Power

Gama Daily Blue Power oferuje zrównoważone i efektywne miejskie rozwiązania transportowe. Pojazdy wchodzące w jej skład zostały skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i oferują rozwiązania idealne do zadań transportowych w miastach. 

22 listopada 2017 roku IVECO Daily Blue Power został odznaczony prestiżową nagrodą branżową International Van of the Year 2018.

Iveco DAILY Izoterma

Iveco Daily w zabudowie typu izoterma umożliwia załadunek nawet 15 europalet. To idealny wybór, jeśli zależy Wam na dużej indywidualizacji. Oferujemy wiele opcji dodatkowych – od skrzynki narzędziowej do przesuwnej ściany grodziowej w zabudowie!

Iveco DAILY Blue Power CNG


Ekologiczny silnik Daily Euro 6 Natural Power charakteryzuje się takimi samymi osiągami oraz reakcją na gaz jak jego odpowiednik wysokoprężny.


Posiada wszelkie zalety silnika wysokoprężnego, a przy tym dostosowany został do spalania Sprężonego Gazu Ziemnego (CNG). Pojazd z silnikiem CNG emituje czyste spaliny i jest niezwykle cichy, co jest dużą zaletą w miastach ze strefami o ograniczonym ruchu kołowym.

Poznajcie IVECO Eurocargo – reprezentanta z segmentu średniego. DMC do 18 ton. Dostępne 2 silniki – 4 i 6-cylindrowe w zakresie mocy od 160 do 320KM.

Rozstaw osi dobieramy pod konkretne potrzeby klienta, uwzględniając rodzaj transportu i długość zabudów, które w przypadku Eurocargo mogą wynosić aż 10 m! Dodatkowo możecie wybierać pomiędzy mechanicznym i pneumatycznym zawieszeniem obu osi.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.